Usługi
dodatkowe

Praca: Specjalista IT / Administrator sieci

Wymagania:
• znajomość systemów informatycznych
• znajomość telefonii cyfrowej VOIP
• znajomość systemów z rodziny UNIX
• znajomość systemów Windows
• znajomość sieci WLAN, LAN oraz FTTx
• odpowiedzialność i samodzielność
• terminowość
• znajomość technik sieciowych (vlan, osfp, pppoe, bgp, ibgp, snmp, radius)

Obowiązki:
• obsługa telefoniczna klienta, rozwiązywanie problemów
• obsługa serwisowa u klienta
• zarządzanie istniejącą infrastrukturą sieci oraz jej rozwój i modernizacja
• tworzenie nowych systemów WWW i opieka nad istniejącymi
• tworzenie dokumentacji technicznej
• projektowanie sieci
• i inne

Oferujemy:
• umowę o pracę,
• system premiowy uzależniony od indywidualnych wyników pracy,
• elastyczne godziny pracy,
• niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon komórkowy, samochód,
• możliwość realizacji własnych pomysłów,
• szkolenia.

Miejsce pracy: Nowe n/Wisłą

Aplikację prosimy kierować na e-mail kadry@geckonet.pl z dopisaną klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.926, ze zm.)".