Przejdź do treści
Menu
Rozkoszuj się telewizją

Catch-UP TV

Rozumiemy, że nie zawsze możesz być przed telewizorem, dlatego udostępniamy Ci funkcję Catch-Up TV, dzięki której obejrzysz ulubione programy kiedy i gdzie tego chcesz.

Jak skorzystać z Catch-Up?

Kanały telewizyjne, oznaczone w EPG ikonką pomarańczowego zegarka , możesz przewijać w tył nawet o 48 godzin, uzyskując dostęp do wiadomości, filmów i innych audycji, które zdarzyło Ci się przegapić.

Z EPG możesz wybrać nazwę przegapionego programu i szybko do niego przejść, lub po prostu przewijać program dedykowanymi przyciskami funkcyjnymi pilota, aby przejść do określonego czasu.

W każdej chwili możesz powrócić do oglądania telewizji na żywo.

Przewijaj

32 kanały z funkcją przewijania

Z funkcją Catch-Up TV oglądasz ulubione programy, kiedy chcesz, tam gdzie chcesz. Dzięki połączeniu telewizji z Internetem, zyskujesz to co najlepsze w obu światach.

48 Godzin na cofanie

Przygotuj się na to, że rozrywka sama do Ciebie przyjdzie. Już nigdy nie przegapisz najlepszych momentów. Przez 48 godzin masz dostęp do ulubionych audycji.

Dekoder 4k

Nowoczesny dekoder w cenie abonamentu. W tym niepozornym urządzeniu, wielkości pudełka zapałek, skrywają się podzespoły zdolne uciągnąć kanały w jakości 4k.

Serwis EPG

Elektroniczny przewodnik po programach ułatwia wyszukiwanie treści dostępnych na żywo oraz tych, które zostały wyemitowane, lub mają zostać nadane w kolejnych dniach.

Na 5 urządzeniach

Uzyskaj pełną kontrolę nad tym co i gdzie oglądasz, nawet na pięciu odbiornikach jednocześnie. Zapewniamy Ci to co najlepsze na maksymalnie największej gamie platform i urządzeń.