Usługi
dodatkowe

Kilka słów o nas

 

O GECKONET

Firma GECKONET powstała w 1995 roku a w 2007 roku rozpoczęła swoją działalność telekomunikacyjną na terenie Nowego świadcząc usługę dostępu do Internetu.

1995 2007

Od samego początku rozpoczęliśmy rozbudowę sieci aby objąć zasięgiem także okoliczne miejscowości.

Jesteśmy w stanie świadczyć usługi najwyżej jakości na bardzo dużym obszarze. Przyjęliśmy dynamiczną strategię rozwoju, dzięki czemu w połowie 2016 roku nasz zasięg obejmował 54 tysiące gospodarstw domowych.

Z naszych usług dostępu do Internetu jak i Transmisji danych korzystają obecnie:

  • Urzędy Gmin
  • szkoły
  • średnie i duże firmy
  • oraz blisko 350 mniejszych firm

Ze względu na stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań w oparciu o technologie radiowe i światłowodowe baza naszych klientów, zarówno indywidualnych jak i biznesowych stale się powiększa. Dzięki solidnej i profesjonalnej pracy zyskaliśmy sobie opinię wiodącego dostawcy usług telekomunikacyjnych.

100% Legalności

Działalność telekomunikacyjną prowadzimy, zgodnie z obowiązującym Prawem Telekomunikacyjnym, w oparciu o Wpis do Rejestru Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych o nr 9572, prowadzony przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE). 

Dysponujemy własnym numerem Systemu Autonomicznego AS rozgłaszanym w Internecie za pomocą protokołu BGP4.

Gdzie nas znaleźć?

Biuro firmy mieści się w Nowem przy ul. Wojska Polskiego 3. Wszyscy klienci mają do swojej dyspozycji Biuro Obsługi Klienta czynne: 

od Poniedziałku
do Piątku

Dodatkowo, podczas weekendów i świąt pełnione są także dyżury, zarówno przez Biuro Obsługi Klienta jak i Dział Techniczny. 

eBOK

Ponad to, każdy z Klientów otrzymuje dostęp do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (eBOK), gdzie na bieżąco może sprawdzać stan płatności, drukować faktury czy zamawiać nowe usługi.