Promocja: 600+ Internet Premium

1 grudnia 2016

Chciałbyś na własnej skórze przekonać się o tym, jak to jest posiadać dwa razy większą prędkość wysyłania plików przez cały okres trwania umowy? A może potrzebujesz większej kontroli nad swoim Internetem? Jeżeli TAK, to mamy dla ciebie dobrą wiadomość – promocję „600+ Internet Premium”.

W ramach promocji możesz zaoszczędzić aż 600 złotych w skali dwóch lat! Tylko w grudniu, podpisując z nami nową umowę na okres 24 miesięcy lub przedłużając umowę na Internet o kolejne 24 miesiące, masz możliwość dobrania do usługi Internetu paczki dwóch usług dodatkowych w promocyjnej cenie 1zł miesiecznie każda usługa – Wysyłaj 2x Szybciej oraz GeckoParent.

600+ Internet Premium

Promocja dotyczy:

  • Nowych klientów, który w okresie od 1 grudnia 2016 r. do 31 grudnia 2016 r. złożą zamówienie na usługę dostępu do Internetu w opcjach i wariantach dostępnych w Promocji, na okres 24 miesięcy. Przy czym zamówienie może zostać złożone w biurze Geckonet, telefonicznie lub przez stronę Internetową.
  • Abonentów Geckonet, którzy w okresie od 1 grudnia 2016 r. do 31 grudnia 2016 r. podpiszą nową umowę o świadczenie usługi dostępu do Internetu na okres 24 miesięcy.

Pamiętaj: Paczka usług Wysyłaj 2x Szybciej oraz GeckoParent to dodatkowe 2 zł miesięcznie doliczone do rachunku za Internet. Jeżeli chcesz skorzystać z promocji poinformuj o tym przedstawiciela Geckonet przed podpisaniem umowy.

Cennik i Regulamin promocji