Przejdź do treści
Menu
Kontrola rodzicielska

GeckoParent

Pełna kontrola nad treściami, które docierają do twojego dziecka. Z usługą kontroli rodzicielskiej GeckoParent możesz blokować treści dla dorosłych, włączać i wyłączać dostęp do Internetu w wyznaczonych dniach i godzinach, ograniczać dostęp do sieci społecznościowych.
Zarządzaj czasem
Zapewnij dziecku bezpieczne środowisko

Zadzwoń i zamów

Zarządzaj dostępem do sieci z

GeckoParent

7 zł/msc

Wychowanie dziecka w erze cyfrowej wymaga nie lada wysiłku. Większość dzisiejszych rodziców pamięta czasy przed Internetem, gdzie dostęp do pornografii i innych treści dla dorosłych był ograniczony zazwyczaj tylko do magazynów dla mężczyzn.

Te czasy dawno minęły, a dzisiejsze dzieci posiadają na tyle dużą wiedzę techniczną i informatyczną, że są w stanie odnaleźć w Internecie wszystkie potrzebne im informacje – w tym te, które niekoniecznie są do nich adresowane. Mało tego, nasze pociechy spędzają w Internecie więcej czasu, niż tego byśmy chcieli.

Funkcje kontroli rodzicielskiej

Jeżeli ciężko Ci samemu kontrolować treści, które docierają do twojego dziecka, to zachęcamy do skorzystania z usługi kontroli rodzicielskiej GeckoParent. Będziesz mógł blokować dziecku treści dla dorosłych, a nawet najpopularniejsze portale społecznościowe. To Ty wybierasz do jakich treści będzie mieć dostęp twoje dziecko, a także w jakich godzinach będzie działać Internet.
  • Blokowanie treści dla dorosłych

  • Dostęp do Internetu tylko w wyznaczonych dniach i godzinach

  • Blokowania sieci społecznościowych

Jak to działa?

Wszelkie blokady są zakładane po stronie operatora, dlatego nie musisz instalować żadnego oprogramowania i masz pewność, że dziecko nie obejdzie funkcji kontroli rodzicielskiej. Poziom zabezpieczeń możesz definiować samodzielnie z Panelu Klienta.

Jakie sieci społecznościowe można blokować?
Aktualnie, w ramach kontroli rodzicielskiej GeckoParent, możesz zablokować dostęp do następujących sieci społecznościowych: Facebook, Instagram, Pinterest oraz Twitter.
Na jakich urządzeniach dostepna jest kontrola rodzicielska?
Jako, że blokada szkodliwych treści następuje po stronie Geckonet, usługa kontroli rodzicielskiej działa na wszystkich urządzeniach podłączonych do domowej sieci Internetowej: na telefonach, komputerach stacjonarnych i laptopach, tabletach, konsolach i innych urządzeniach umożliwiających przeglądanie sieci Internet.