Wysyłaj 2x szybciej

Nie lubisz długo czekać na wysłanie zdjęć do Internetu? A może często dzielisz się plikami z innymi? Dzięki usłudze „Wysyłaj 2x Szybciej” będziesz wysyłać pliki do Internetu ze zdwojoną prędkością. Nigdy więcej czekania! Więcej czasu na przeglądanie Internetu.

Zobacz szczegóły

ESET: Subskrypcja

Korzystaj z antywirusa wtedy, kiedy tego potrzebujesz. W ramach miesięcznych subskrypcji oprogramowania ESET oferujemy ochronę antywirusową i antyspyware, ochronę przed ransomware, zaporę osobistą, ochronę bankowości internetowej, a nawet szyfrowanie danych i menedżer haseł.

Zobacz szczegóły

Catch-Up TV

Już nigdy nie przegap ulubionej audycji. Z Catch-up TV możesz przewijać ulubione programy nawet 48 godzin. Zyskujesz pełną kontrolę nad tym co oglądasz i kiedy oglądasz. Pauzuj, rób sobie przerwy i wracaj do programów w dowolnym momencie.

Zobacz szczegóły

GeckoParent

Kontroluj to, co Twoje dziecko ogląda w Internecie. Z GeckoParent możesz blokować treści dla dorosłych i sieci społecznościowe. Ustalisz tygodniowy terminarz dostępu do Internetu z uwzględnieniem dni tygodnia i godzin w jakich Twoje dziecko może korzystać z sieci.

Zobacz szczegóły

GeckoCloud

Zyskaj miejsce do przechowywania wszystkich ważnych dla Ciebie danych – zdjęć, filmów, muzyki, dokumentów, programów i innych cennych plików – do których otrzymasz dostęp z dowolnego miejsca na świecie, zarówno z komputerów jak i urządzeń mobilnych.

Zobacz szczegóły

WIFIBOX

Postaw na bezprzewodowy router klasy Premium w usłudze WIFIBOX. To nowoczesne urządzenie zapewni Ci stabilne połączenie z Internetem na wielu urządzeniach jednocześnie. Korzystaj na smartfonie, laptopie, komputerze, konsoli i innym sprzęcie.

Zobacz szczegóły

Multiroom

Sięgnij po Multiroom i przekształć każdy pokój w domową salę kinową. Dzięki naszej usłudze, konflikty o pilota stają się przeszłością. Każdy członek rodziny może cieszyć się swoimi ulubionymi programami w krystalicznie czystej jakości 4K. Nasz nowoczesny dekoder światłowodowy gwarantuje niezrównaną jakość obrazu i dźwięku.

Zobacz szczegóły