Przejdź do treści
Menu

Naszym rozwiązaniom zaufało 1200 firm

Cechy i zalety VOIP

Opłacalność i wysoka jakość

W porównaniu do tradycyjnych telefonów, VoIP zapewnia niższy koszt połączeń z telefonią stacjonarną, oraz niewielki koszt wdrożenia usługi. Telefonia internetowa to całkowity zamiennik telefonu stacjonarnego, wyróżniający się najwyższą jakością dźwięku.

Łatwość rozbudowy

Wraz z rozwojem firmy rośnie zapotrzebowanie na urządzenia i połączenia. Dzięki VoIP można w prosty sposób rozbudować sieć telefoniczną w firmie o nowe urządzenia. Bez tracenia czasu na położenie nowych linii.

Dodatkowe funkcje

Telefony stacjonarne pozwalają Ci tylko na telefony i faksy. Przechodząc na VoIP zyskujesz szereg zaawansowanych funkcji, takich jak szczegółowe raporty połączeń, inteligentny routing, nagrywanie rozmów w chmurze i wiele więcej.

UWOLNIJ PEŁNĄ MOC

Funkcje centrali telefonicznej

Fax i poczta głosowa na e-mail

Faksy oraz nagrania z poczty głosowej wysyłane są na Twój adres e-mail, dzięki czemu możesz je odebrać na dowolnym urządzeniu, w dowolnym czasie.

Muzyka podczas czekania

Skorzystaj z biblioteki dostępnych utworów i spraw, aby czas oczekiwania na połączenie był przyjemny dla Twoich rozmówców.

Wirtualna sekretarka

Wirtualna sekretarka odbierze wszystkie połączenia wpadające na Twój numer telefonu, zaś IVR pokieruje rozmówców po numerach wewnętrznych.

Jednoczesne dzwonienie

Dzięki funkcji Simultaneous Ring, Twoje połączenia mogą trafiać na wiele urządzeń jednocześnie, co pozwoli szybko odpowiadać na telefony.

Kolejkowanie połączeń

Przekieruj swoich rozmówców do kolejki połączeń w odpowiednim dziale. Twój pracownik odbierze telefon jak tylko skończy wcześniejszą rozmowę.

Nagrywanie rozmów

Nagrywaj pojedyncze rozmowy lub ustaw nagrywanie wszystkich rozmów. Idealne rozwiązanie dla umów zawieranych na odległość, przez telefon.

Potrzebujesz indywidualnej oferty?

Skontaktuj się z naszą doradczynią biznesową, Karoliną Krysiak.

  • Przekazuj połączenia na inne telefony stacjonarne i komórkowe

  • Nagrywaj połączenia na pocztę głosową i odbieraj w dowolnym miejscu

  • Otrzymuj automatyczne powiadomienia e-mail o przegapionych połączeniach