Przejdź do treści
Menu

Internet klasy Premium

Łączymy Twój biznes ze światem

Nasze łącza szerokopasmowe zostały stworzone z myślą o firmach, instytucjach i jednostkach samorządowych. Bez względu na charakter współpracy, w Geckonet każdy może z pełną swobodą wybrać prędkość łącza biznesowego, oraz powiększyć prędkość swojego planu w przyszłości.

Niezależnie od tego czy Twoja firma działa w granicach dużego miasta, czy może została ulokowana na terenach wiejskich, możemy Ci dostarczyć Internet o dowolnych parametrach. Przedstaw nam swoje oczekiwania, a nasz dedykowany doradca biznesowy wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Dajemy Ci to co najlepsze

Szybkość i wydajność

Przesyłasz wiele dużych plików do klientów? Umożliwiasz pracę zdalną? A może często prowadzisz wideorozmowy? Twoja firma potrzebujesz szybkiego Internetu, dlatego stworzyliśmy rozwiązania klasy biznesowej opierające się na szybkich łączach światłowodowych i dedykowanych radioliniach.

Wysoka niezawodność

Internet powinien po prostu działać, bez żadnych zastrzeżeń! Możesz polegać na naszej sieci, która zapewnia niezawodność wymaganą w biznesie. Nasza nowo wybudowana sieć światłowodowa, w połączeniu ze starannym planowaniem i monitoringiem, gwarantuje ciągłość działania Twojej firmy.

Pełna skalowalność

Nasze łącza biznesowe są dostępne w szerokim wariancie konfiguracji. Współpracę z nami możesz rozpocząć od łącza asymetrycznego i niewielkiego pakietu, by wraz z rozwojem firmy przejść na Internet symetryczny z dodatkową protekcją i gwarantowanym czasem reakcji na zgłoszenia.

Realizacja i nadzór nad projektem

Jako nasz klient możesz w każdej chwili porozmawiać z jednym z naszych dedykowanych doradców biznesowych, uzyskując indywidualne wsparcie. Możesz być pewny, że jeśli po drodze napotkasz jakieś problemy, nasza wysoko oceniana pomoc techniczna pomoże Ci szybko wrócić do pracy.

Potrzebujesz indywidualnej oferty?

Skontaktuj się z naszą doradczynią biznesową, Karoliną Krysiak.

Nasz Internet dla firm to:

  • Dostęp symetryczny i asymetryczny

  • Internet w technologii światłowodowej, radiowej lub LTE

  • Redundancja i łącza zapasowe

  • Parametr CIR wynoszący 100%

  • SLA na poziomie wymaganym przez klienta

  • Adresacja IP odpowiadająca indywidualnym potrzebom