Usługi
dodatkowe

Wysyłaj 2x Szybciej

Wysyłaj 2x Szybciej to promocja na usługę "Wysyłaj Szybciej" , skierowana do wszystkich odbiorców domowego Internetu w sieci Geckonet, w ramach której za 20 złotych miesięcznie można podwoić prędkość uploadu, czyli wysyłania plików lub innych danych do Internetu.

Jak działa usługa Wysyłaj Szybciej?

Jeżeli jesteś użytkownikiem Internetu domowego o prędkości 10/1,5 Mbit/s (kolejno podano prędkość pobierania i wysyłania), to wykupując usługę "Wysyłaj Szybciej" podwajasz prędkość wysyłania z 1,5 Mbit/s do 3 Mbit/s.

Analogicznie: jeżeli korzystasz z Internetu światłowodowego o prędkości 300/30 Mbit/s (download/upload), to wykupując usługę "Wysyłaj Szybciej" podwajasz prędkość wysyłania z 30 Mbit/s do 60 Mbit/s.

Do czego przydaje się większa prędkość wysyłania?

W przypadku każdego łącza Internetowego prócz prędkości pobierania liczy się również prędkość wysyłania plików do Internetu, która jest przydatna zwłaszcza jeżeli:

  • Wykonujesz wideo-rozmowy w wysokiej rozdzielczości,
  • Wysyłasz wysokiej rozdzielczości zdjęcia do Internetu, np. umieszczasz na Facebooku,
  • Wysyłasz filmy wideo do Internetu, np. umieszczając je na YouTube,
  • Przesyłasz pliki do serwera lub dysku w chmurze,
  • Wysyłasz wiadomości e-mail zawierające duże pliki.

Dwa razy większa prędkość wysyłania oznacza, że będziesz czekał dwukrotnie krócej kiedy będziesz chciał coś wysłać do Internetu. Za tę usługę, dostępną w promocji "Wysyłaj 2x Szybciej", zapłacisz tylko 20 złotych miesięcznie.

 

Regulamin Usługi Wysyłaj Szybciej

Regulamin Promocji Wysyłaj 2x Szybciej