Bez ograniczeń i bez obaw: nowa oferta telefonii komórkowej od Geckonet

20 lutego 2023

Po długich pracach pragniemy zaprezentować naszą nową ofertę telefonii komórkowej, która pozwala na korzystanie z nieograniczonej ilości rozmów, SMS-ów, MMS-ów oraz aż 25 GB pakietu internetowego w ramach każdej karty SIM. Teraz możesz dzwonić, wysyłać wiadomości i korzystać z Internetu bez żadnych ograniczeń i obaw o przekroczenie limitów.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, w naszej ofercie znajdziecie Roaming UE wg zasady „Roam Like at Home” – czyli korzystanie z roamingu w Unii Europejskiej tak, jak w kraju. Dzięki temu będziesz mógł swobodnie korzystać z Internetu i rozmawiać przez telefon w dowolnym kraju UE, bez dodatkowych kosztów.

W ramach swojego pakietu otrzymujesz od nas 2GB danych do wykorzystania w dowolnym kraju UE. Nie musisz już szukać punktów WiFi, ani martwić się o rachunki za roaming, bo z nami możesz cieszyć się swobodnym przemieszczaniem i korzystaniem z telefonu gdziekolwiek jesteś.

Jeśli jesteś już klientem Geckonet, to mamy dla Ciebie specjalną promocję SmartBill, dzięki której zapłacisz mniej za abonament miesięczny – tylko 29,99 zł za pierwszą kartę SIM, oraz 24,99 zł za każdą kolejną kartę SIM dla członków rodziny.

>> Sprawdź ofertę na telefon komórkowy Geckonet Mobile <<

A jeśli dopiero rozważasz dołączenie do naszej rodziny klientów, nie przegap atrakcyjnych cen – tylko 39,99 zł za jedną kartę SIM i 29,99 zł za każdą kolejną kartę SIM dla członków rodziny.

Nasza oferta to nie tylko brak limitów i swobodny roaming UE, ale także doskonała jakość połączeń. U nas możesz liczyć na kompleksową obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta. Zawsze służymy radą i pomocą, a nasze usługi i produkty są dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań.

Nie czekaj dłużej i skorzystaj z naszej oferty już dziś! Ciesz się nieograniczonymi możliwościami komunikacji i Internetem w Polsce i krajach UE, bez obaw o rachunki za przekroczenie limitów i koszty roamingu. Z nami możesz być zawsze w kontakcie z najbliższymi.