Internet za pół ceny w Geckonet – świąteczna promocja

1 grudnia 2015

Jeżeli w Nowym Roku chciałbyś obniżyć sobie rachunki za Internet na kilka miesięcy, teraz jest to możliwe. Tylko w grudniu 2015 możesz skorzystać z promocji "Internet za pół ceny" i obniżyć sobie rachunek za Internet o 50% nawet na 4 miesiące.

Promocja jest skierowana do nowych klientów, oraz osób chcących przedłużyć umowę na Internet w Geckonet. Polega na obniżeniu o połowę miesięcznej opłaty abonamentowej – uwzględnionej na stronie zawierającej ofertę Internetu dla domu oraz w regulaminie promocji Internet MAXX – przez pierwsze 2 miesiące w przypadku podpisania umowy terminowej na okres 12 miesięcy i przez pierwsze 4 miesięce w przypadku podpisania umowy terminowej na okres 24 miesięcy.

Czerwona bombka na choince i informacja o promocji świątecznej Internet za pół ceny

Promocja dotyczy:

  • Nowych klientów, który w okresie od 1 grudnia 2015 r. do 31 grudnia 2015 r. złożą zamówienie na usługę dostępu do Internetu w opcjach i wariantach dostępnych w Promocji. Przy czym zamówienie może zostać złożone w biurze Geckonet, telefonicznie lub przez stronę Internetową.
  • Abonentów Geckonet, którzy w okresie od 1 grudnia 2015 r. do 31 grudnia 2015 r. podpiszą nową umowę o świadczenie usługi dostępu do Internetu na okres 12 lub 24 miesięcy.

Wysokość opłat abonamentowych w promocji Internet za pół ceny

Cennik i Regulamin promocji