Jeszcze szybciej, jeszcze sprawniej: 1 Gbit/s już w ofercie!

15 marca 2023

Cieszymy się, że możemy ogłosić wprowadzenie do naszej oferty jeszcze szybszego Internetu światłowodowego o prędkości aż 1 Gbit/s! Dzięki temu nasi abonenci będą mieli dostęp do jeszcze większej prędkości i jeszcze lepszej jakości połączenia.

Internet o takiej prędkości to możliwość korzystania z wielu usług multimedialnych jednocześnie, takich jak np. strumieniowanie filmów w jakości 4k i 8k, granie w gry online bez opóźnień czy przesyłanie dużych plików w mgnieniu oka. Internet 1 Gbit/s doskonale sprawdza się w zdalnej nauce i pracy, jest nieodzowny w wideokonferencjach, a także przy rozbudowanej sieci monitoringu domowego.

W przyszłości szybki Internet światłowodowy znajdzie zastosowanie w rozszerzonej rzeczywistości (AR) i wirtualnej rzeczywistości (VR), telemedycynie i wielu innych usługach, które dopiero nadejdą.

Warto wspomnieć, że nasza sieć FTTH wciąż się rozrasta, dzięki czemu coraz więcej gospodarstw domowych ma dostęp do naszych usług. Jeśli zastanawiasz się, czy w Twojej okolicy jest dostępny Internet światłowodowy o prędkości 1 Gbit/s, skorzystaj z naszej wyszukiwarki na mapie zasięgu.

Nie zwlekaj, już teraz skontaktuj się z nami i zamów najszybszy Internet światłowodowy na Pomorzu i Kujawach.