Grudzień pełen nowości

1 grudnia 2017

W grudniu przygotowaliśmy masę nowości, o których ekspresowo informujemy na naszej stronie na Facebooku. Jeżeli chcesz być na bieżąco, to zachęcamy Cię do polubienia fanpage Geckonet oraz obserwowania nowych postów.

Nowości w Grudniu

Najważniejsze dotychczas ujawnione nowości

1. Rabat 50% na usługi dodatkowe – ochronę rodzicielską GeckoParent możecie mieć za 3,50 zł/msc zamiast 7 zł/msc. Podwojenie prędkości wysyłania plików do Internetu kosztuje teraz 10 zł/msc zamiast 20 zł/msc. Zaś nasz dysk w chmurze, GeckoCloud 25 GB, to koszt 5 zł/msc zamiast 10 zł/msc. Wystarczy skontaktować się z naszym biurem pod numerem telefonu 525 111 011.

2. Nowe kanały HD – wkrótce w telewizji światłowodowej Geckonet pojawią się takie kanałay jak: Eleven Sports 1 HD, Eleven Sports 2 HD, Eleven Sports 3 HD, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Novela TV HD oraz Water Planet HD. Dodatkowo kanały HGTV i TVN24 BiŚ przejdą z wersji SD na HD.

3. Rabatujemy Internet do 20 zł – zarówno nowym klientom, jak i przedłużającym umowy, rabatujemy miesiąc Internetu do 20 złotych, niezależnie od wybranej prędkości. Promocja dotyczy Internetu w technologii światłowodowej i radiowej.